Модуль.10. Комунікація ЄС для його громадян та українців

Учасники Єврошкіл дізнаються про те, якою є інформаційна політика ЄС, її пріоритети, як ЄС доносить важливі меседжі у комунікації з суспільством країн-партнерів, зокрема,  це стосується спілкування із громадянами України для поглиблення співпраці та євроінтеграції. Під час цього модуля учасники-переможці конкурсу мініпроєктів зможуть презентувати власні досягнення.

В інформаційну добу з розвитком цифрових технологій виникають все нові можливості комунікації між державами, державними інституціями та суспільством, громадянами – вже не потрібно чекати появи вранішніх газет з учорашніми новинами, інформація розповсюджується миттєво і абсолютно різними каналами – офіційні повідомлення державних органів, ЗМІ та соцмережі. Зрозуміло, стає все більше загроз, на які потрібно швидко реагувати та протидіяти гібридним атакам, фейкам.

Перефразовуючи класичний вислів: сьогодні той володіє світом, хто вміє розрізняти правдиву інформацію, вміє знаходити першоджерела, порівнювати меседжі і миттєво спростовувати дезінформацію. Державна інформаційна політика повинна протидіяти гібридним загрозам, розповсюдженню неправдивої інформації, яка націлена на введення в оману суспільства як всередині країни, так і на міжнародній арені. Оскільки гібридні війни мають не менші наслідки, ніж звичайні, завдання державної політики доносити до громадян, до міжнародних партнерів важливі тези з усіх стратегічних питань, чітко окреслювати позицію.

Інформаційна політика Європейського Союзу базується на тісному співробітництві у сфері комунікацій, що узгоджено між країнами-членами ЄС і передбачає втілення відповідних програм щодо розвитку інформаційної сфери в рамках спільноти, а також співробітництво у цьому напрямку на міжнародній арені, у тому числі з країнами-партнерами, серед яких є й Україна.  Для ЄС створення розвиненого інформаційного суспільства є одним із пріоритетів. Європейський Союз підкреслює важливість глобального співробітництва в інформаційній сфері, і зокрема, це торкається інформаційної безпеки, персональних даних, захисту від дезінформації тощо.

Учасники Єврошкіл дізнаються про те, якою є інформаційна політика ЄС, її пріоритети, як ЄС доносить важливі меседжі у комунікації з суспільством країн-партнерів, які меседжі ЄС комунікує громадянам України.

Під час цього вебінару учасники-переможці конкурсу мініпроєктів презентують власні проєкти та досягнення.

Не обрано
Доступно для зареєстрованих

Модуль Включає

  • 2 Сесії