Про нас

EU Study Days in Ukraine – освітній проєкт Представництва Європейського Союзу в Україні, започаткований у 2013 році. Налічує вже понад 1800 випускників.

Метою проєкту є розвиток мережі випускників, які цікавляться питаннями європейської інтеграції й спільно реалізують власні ініціативи у різних сферах діяльності. EU Study Days допомагає знаходити однодумців, які бачать розвиток України як європейської держави.

Лектори  EU Study Days – провідні українські та європейські експерти з європейської інтеграції, міжнародного права, економіки, цифровізації та інших напрямків, які вивчають пріоритети розвитку Європейського Союзу в різних сферах, що безпосередньо пов’язано з ключовими питаннями взаємовідносин Україна-ЄС.

З 2019 року, через пандемію, навчання в Єврошколі проходили в онлайн форматі. З 2022 року EU Study Days розширює свою цільову аудиторію, і з цього року стартують  онлайн курси не тільки для студентів, але і для учнів старших класів. Учасники обираються шляхом конкурсу. Найуспішніші студенти та учні отримають можливість взяти участь у літній та зимовій офлайн школах.

Ви хочете подати заявку на участь у Єврошколі? Тоді слідкуйте за анонсами на нашому сайті, а також – на сайті  Представництва ЄС в Україні.

Список учасників попередніх років можна подивитись тут

Список студентів EU Study Days