Модуль.10. Цифрові навички

Десятий модуль дозволить слухачам дізнатися про важливість цифрових навичок у сучасному світі для самореалізації.Слухачі дізнаються про захист персональних даних та навчаться правилам безпеки і конфіденційності в інтернеті.

Молодь прекрасно володіє навичками активного спілкування через соціальні мережі, які допомагають комунікувати, будувати власний бренд, інформувати про діяльність кампаній тощо. З іншого боку, ми часто не усвідомлюючи, передаємо соціальним мережам, сайтам особисту інформацію. Особливо вразливі діти, вони не завжди знають, яку інформацію можна викладати в мережу, а яку не варто, як реагувати на запити незнайомців тощо.

Країни ЄС приділяють особливу увагу питанням безпеки дітей, створюють та підтримують програми, спрямовані на навчання грамотного та безпечного використання інтернету дітьми.

Під час цього  модуля слухачі дізнаються які права, обов’язки як користувачі вони мають і як уберегтися від можливих загроз в інтернеті. Експерти розкажуть про захист персональних даних, та навчать правилам безпеки та конфіденційності в інтернеті, як убезпечити себе від кібербулінгу, кіберсекстінгу тощо.

Лектори модуля:

Вікторія Романюк, Заступниця директора Києво-Могилянської школи журналістики, заступниця головного редактора StopFаke.

Надія Проскуніна, завідувач кафедри міжнародної економіки і менеджменту Харківського національнного економічного університету ім. С. Кузнеця.

Ганна Старкова, медійниця, редакторка сайту Цензор.НЕТ, доцентка кафедри УСК Харківського національнного економічного університету ім. С. Кузнеця.

Наталія Войтович, кандидака наук з соціальних комунікацій, доцентка кафедри теорії та практики журналістики Львівського національного університету ім. Франка.

___________________________

Відео-лекції та інші матеріали модуля доступні тільки слухачам EU Stydy Days.

Не обрано
Доступно для зареєстрованих

Модуль містить

  • 2 Сесії
  • 1 Матеріал
  • 1 Тест