Молодь прекрасно володіє навичками активного спілкування через соціальні мережі, бо на сьогодні соціальні мережі – потужні платформи, які допомагають комунікувати, будувати власний бренд, інформувати про діяльність кампаній тощо. З іншого боку, ми часто не усвідомлюючи передаємо соціальним мережам, різним сайтам особисту інформацію. Дуже важливо дбати про цифрову безпеку.
Інформаційна безпека стосується захисту життєво важливих інтересів, а інколи і самого життя людини. Особливо вразливі діти. Вони не завжди знають, яку інформацію можна викладати в мережу, а яку не варто, як реагувати на запити незнайомців.
Потрібно пояснювати, застерігати та навчати дітей, як уникнути небезпек під час перебування в інтернеті тому країни ЄС приділяють особливу увагу питанням безпеки дітей, створюють та підтримують програми, спрямовані на навчання грамотного та безпечного використання інтернету дітьми.
Під час цього модуля учасники дізнаються які права, обов’язки як користувачі вони мають і як уберегтися від можливих загроз в інтернеті.
Експерти розкажуть про захист персональних даних, та навчать правилам безпеки та конфіденційності в інтернеті, як убезпечити себе від кібербулінгу, кіберсекстінгу тощо.