Модуль. 10. Взаємовідносини Україна-ЄС – можливості та перспективи

Цей модуль ознайомить учасників Єврошкіл з історією становлення відносин між Європейським Союзом та Україною. Школярі дізнаються про історичні передумови Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС, її положення та чому вона так важлива для України. Наші експерти розкажуть вам про сучасний стан співробітництва України та ЄС.

23 червня, лідери 27 країн-членів ЄС ухвалили рішення про надання Україні статусу кандидата на членство в ЄС.

Це – історична подія. Таке рішення є результатом солідарності Європейського Союзу з Україною в боротьбі проти військової агресії рф, за європейські цінності, незалежність та територіальну цілісність.

Кандидатство надасть Україні багато можливостей і зробить Україну повноправним членом програм та ініціатив Євросоюзу, але з іншого боку Україні необхідно виконати вимоги та провести низку реформ.

Під час модуля «Взаємовідносини Україна-ЄС – можливості та перспективи» учасники дізнаються про особливості становлення та розвитку відносин між Україною та ЄС, ознайомляться з основними положеннями Угоди про асоціацію, та сучасний стан її імплементації. Наші експерти розкажуть про допомогу ЄС Україні під час військової агресії, разом з учасниками обговорять  виклики й завдання, які постали перед Україною після надання Україні статусу кандидата на членство в ЄС.

Модуль Content

Показати все
Не обрано
Доступно для зареєстрованих

Модуль Включає

  • 1 Сесія
  • 1 Матеріал