Модуль 2. Європейські: інституції, право та цінності

Другий модуль дозволить учасникам краще зрозуміти, як побудований і функціонує Європейський Союз, якими є основні положення права ЄС, як виникли та розвивалися європейські цінності, яким є їх основний зміст, механізми реалізації та захисту. Відбудеться дискусія про можливості та перспективи запровадження в Україні європейських принципів та цінностей.

Європейські цінності базуються на соціально-ринковій економіці, в центрі якої є людина, її права та свободи, засадничими принципами є повага до закону та верховенство права, демократичні принципи державного устрою.

Учасники модулю більше дізнаються про завдання, функції та компетентності інституцій ЄС – Європейської Ради, Європейського Парламенту, Європейської Комісії та інших інституцій та агенцій, познайомляться з  основними положеннями права ЄС, дізнаються як історично виникли та в яких документах закріплені європейські цінності, якими є механізми їх реалізації та захисту.

Навчальний простір Єврошкіл – це творчий простір, де можна удосконалювати вміння, дискутувати, аналізувати, комунікувати, тому під час вебінару, в рамках другого модуля, учасники матимуть можливість обговорити наступні питання: як вони розуміють європейські цінності? наскільки вони дотримуються європейських  принципів у повсякденному житті?

Не обрано
Доступно для зареєстрованих

Модуль Включає

  • 2 Сесії
  • 1 Матеріал
  • 1 Тест