Модуль 3. Економічні та торговельні відносини в ЄС. Бюджетна політика.

Учасники Єврошкіл дізнаються про економічну політику ЄС, її зміст та роль у функціонуванні та розвитку ЄС, а також - взаємовідносинах з партнерами. І оскільки економічна інтеграція має комплексний характер та вплив на розвиток країни, важлива увага приділятиметься системному аналізу впливу Зони вільної торгівлі між Україною та ЄС, зростанню рівня торговельних відносин Україна-ЄС, макрофінансовому співробітництву та макрофінансовій допомозі Європейського Союзу для нашої країни.

 

Згідно з Договором про функціонування ЄС, економічна політика Європейського Союзу базується на тісній координації економічної політики країн-членів та визначенні іі загальних пріоритетів та цілей. Реалізуючи економічну політику кожна держава-член ЄС розглядає це важливе питання з точки зору спільного інтересу всього Євросоюзу, оскільки економічна політика та стратегія економічного розвитку є ключовими для успішного функціонування єдиного економічного простору, подальшого розвитку потенціалу об’єднання європейських країн.

Під час третього модулю ми ознайомимо учасників Єврошкіл з економічною політикою ЄС. Ви зрозумієте в чому унікальність та місце європейської економіки в світі.

Наші експерти розкажуть про питання доступу до європейського ринку, про правила та умови проходження товарів, послуг на ринках ЄС. Поговоримо про економічний вплив Зони вільної торгівлі, зміни в географічній та товарній структурі торгівлі України, вплив Зони вільної торгівлі на вітчизняну економіку.

Розглянемо макрофінансове співробітництво та макрофінансову допомогу Україні від Європейського Союзу, та допомогу ЄС Україні під час війни.

В рамках цього модуля на учасників чекає інтерактивне обговорення питань креативних індустрій, їх вплив на розвиток економіки, поговоримо про політику ЄС стосовно розвитку креативних індустрій.

Вебінар буде присвячено питанням проєктного менеджменту від ідеї до проєкту. Учасники поділяться власними ідеями проєктів, зможуть знайти однодумців та утворити команди, розпочнуть роботу над розробкою проєктної пропозиції. 

Не обрано
Доступно для зареєстрованих

Модуль Включає

  • 2 Сесії
  • 1 Матеріал
  • 1 Тест