Модуль 2. Зовнішня та безпекова політики ЄС

Другий модуль дозволить слухачам дізнатися більше про політику розширення ЄС, нові можливості, які дає Україні статус країни-кандидата у ЄС, вивчити підходи та принципи формування зовнішньої та безпекової політик Європейського Союзу.

 

Війна рф проти України кинула виклик світовій системі безпеки. Відбувається пошук нових форм реагування на сучасні загрози. Європейський Союз шукає відповіді, як зміцнити політичну співпрацю для посилення стійкості Союзу та забезпечення взаємної солідарності. ЄС працює над розробкою політик, яки допоможуть спільно протистояти глобальним проблемам, таким як – військові агресії, боротьба з організованою злочинністю, міграція, постачання енергоносіїв, сировини та продовольства тощо.

Під час цього модуля слухачі дізнаються про політику розширення ЄС та процедуру отримання статусу країни-кандидата та членства в ЄС.

Експерти розкажуть про стратегію зовнішньої політики Європейського Союзу, ключових акторів європейської безпеки, підходи в реалізації безпекових потреб держав Європи, сучасні виклики та перспективи для європейської безпеки тощо.

Лектори модуля:

Фредерік Куне, керівник програм співробітництва Представництва ЄС в Україні

Барбара Ротовнік, координаторка сектору з питань міграції та управління кордонами Представництва ЄС в Україні.

Катержина Кочі, д.т.н., кафедра міжнародних та дипломатичних досліджень, Празького університету економіки та бізнесу.

Наталя Антонюк, професорка, зав. кафедри європейських та регіональних студій Львівського національного університету імені Івана Франка.

Оксана Краєвська, доцентка кафедри європейських та регіональних студій, факультет міжнародних відносин, Львівський національний університет імені Івана Франка.

Ганна Старкова, медійниця, редакторка сайту Цензор.НЕТ, доцентка кафедри УСК ХНЕУ ім. С. Кузнеця.

Наталія Романюк, доцентка факультету міжнародних відносин  Львівського національного університету імені Івана Франка.

Маріанна Гладиш, Доцентка кафедри міжнародної безпеки та стратегічних студій, факультету міжнародних відносин, Львівського національного університету імені Івана Франка.

_________________________________

Відео-лекції та інші матеріали модуля доступні тільки слухачам EU Stydy Days.

Не обрано
Доступно для зареєстрованих

Модуль містить

  • 4 Сесії
  • 1 Матеріал
  • 1 Тест