Модуль 4. Екологія

Четвертий модуль допоможе учасникам розібратися з питаннями про те, як вирішуються екологічні проблеми в Євросоюзі. Експерти Єврошкіл розкажуть про екологічну політику ЄС, які практики, стандарти та підходи існують в Європі, розглянуть успішні кейси та приклади стосовно екологічної сертифікації та маркування продуктів в ЄС, оцінки впливу на навколишнє середовище.

Екологічна політика ЄС спрямована на підтримку екологічної безпеки, раціональне використання, охорону і відтворення природних ресурсів. У 2019 році Європейський Союз ухвалив Європейський Зелений Курс. Таким є нове бачення розвитку європейського континенту.

Європейський Зелений Курс передбачає ефективне споживання ресурсів, а саме, покращення якості водних ресурсів, скорочення викидів парникових газів й подолання забруднення повітря та шуму; встановлення стандартів для поводження з відходами; охорона біорізноманіття; збереження довкілля та багато іншого.

Євросоюз дбає про власних громадян і багато уваги приділяє якості продукції. Для того, щоб потрапити на ринок ЄС, продукція має бути сертифікованою, відповідати вимогам Євросоюзу щодо якості. І ще – повинно бути відповідне маркування, адже, маркування «СЕ» підтверджує, що продукція відповідає європейським директивам.

Отже, під час модуля «Екологія» учасники обговорять з експертами  екологічну політику ЄС, дізнаються, які практики, стандарти та підходи існують в Європі. Обіцяємо багато практичних кейсів.

Не обрано
Доступно для зареєстрованих

Модуль Включає

  • 2 Сесії
  • 1 Матеріал
  • 1 Тест