Модуль 3. Складові міжнародної економічної інтеграції

Третій модуль дозволить слухачам дізнатися якою є економічна політика Європейського Союзу, її зміст та роль у функціонуванні та розвитку ЄС, взаємовідносинах з партнерами. Експерти розкажуть про форми міжнародної економічної інтеграції, бюджетну політику у ЄС.

Згідно з Договором про функціонування ЄС, економічна політика Європейського Союзу базується на тісній координації економічної політики країн-членів і відповідає загальним пріоритетам та цілям Союзу.

Реалізуючи власну економічну політику, кожна держава ЄС розглядає економічні питання з точки зору спільного інтересу всього Євросоюзу, оскільки економічна політика та стратегія економічного розвитку є ключовими для успішного функціонування єдиного економічного простору та подальшого розвитку потенціалу об’єднання європейських країн.

Під час третього модуля слухачі будуть вивчати пріоритети та перспективи ЄС як економічного союзу, європейські підходи у фіскальній та монетарній політиках ЄС, як формується і працює бюджетна політика Європейського Союзу тощо.

Лектори модулю:

Альберто Фернандес-Діес, керівник торгово-економічного відділу Представництва ЄС в Україні.

Зеленко Василь, кандидат економічних наук, доцент кафедри економіки та публічного управління Львівського національного університету імені Івана Франка.

Світлана Бестужева, к.е.н., доцентка кафедри міжнародної економіки і менеджменту  Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця.

Надія Проскурніна, завідувачка кафедри міжнародної економіки і менеджменту Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця.

Юлія Доброскок, кандидатка економічних наук, доцент кафедри міжнародної економіки і менеджменту Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця.

____________________________________

Відео-лекції та інші матеріали модуля доступні тільки слухачам EU Stydy Days.

Не обрано
Доступно для зареєстрованих

Модуль містить

  • 2 Сесії
  • 1 Матеріал
  • 1 Тест