Модуль 5. Пріоритети відбудови України

П'ятий модуль дозволить слухачам дізнатися більше про пріоритети Європейської екологічної політики, Європейський зелений курс та його складові.

Важливою є тема екологічних наслідків війни, перспектив проведення екологічних і кліматичних реформ в Україні. Експерти розкажуть про допомогу ЄС у майбутній відбудові України.

Війна значно вплинула на стан довкілля Україні. Наслідки є жахливими. Відбувається погіршення стану природних екосистем, повітря, водойм, значних територій внаслідок забруднення токсичними речовинами, замінування територій. Це потребує значних зусиль і системних рішень для виправлення ситуації.

Україна має можливість скористатися європейським досвідом розв’язання екологічних проблем, вивчити рішення Європейської спільноти, яка докладає багато зусиль для боротьби зі зміною клімату. Післявоєнне відновлення України повинно ґрунтуватися на засадах Європейського зеленого курсу та використання передових екологічних політик ЄС. Перед Україною стоїть багато завдань, найважливіші з яких – відновлення довкілля, впровадження євроінтеграційних реформ та реалізація політики щодо зміни клімату. 

Під час цього модуля експерти розкажуть про розвиток Європейської екологічної політики, Європейський зелений курс і його складові та як це може бути використано в Україні. Учасники обговорять екологічні наслідки війни, на чому повинно ґрунтуватися і як реалізовуватися майбутнє відновлення України. Експерти розкажуть про допомогу ЄС у майбутній відбудові нашої країни.

Лектори модуля:

 Марек Балт, депутат Європарламенту.

Олена Маслюківська, національна координаторка програми “EU4Environment”

Олександра Федунь, доцентка факультету міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка.

Ольга Сич, кандидатка економічних наук, доцентка кафедри фінансового менеджменту Львівського національного університету імені Івана Франка

_____________________________

Відео-лекції та інші матеріали модуля доступні тільки слухачам EU Stydy Days.

Не обрано
Доступно для зареєстрованих

Модуль містить

  • 2 Сесії
  • 1 Матеріал
  • 1 Тест