Модуль 6. М’які навички: навчання протягом життя

Учасники Єврошкіл  дізнаються, які є «SoftSkills», яку цінність вони відіграють у побудові кар’єри, а також зможуть перевірити власний рівень м’яких навичок. Цей модуль допоможе зрозуміти, як навчатися протягом всього життя, які курси та сертифікатні програми в ЄС стануть у нагоді.

Є багато різних можливостей розширити свої знання та розвинути навички. Навчання відбувається постійно. І тому сучасній людині дуже важливо розвивати таку навичку, як вміння навчатися самостійно протягом всього життя. Причин цього дві: для розвитку особистості та для професійного розвитку.

Роботодавці вже давно шукають не просто спеціалістів з досвідом роботи. Для них важливі softskills (м’які навички). Це універсальні навички, що допомагають досягти успіху у будь-якій кар’єрі. Вчені з Гарварду та Стенфорду запевняють, що професійний успіх на 85 % залежить саме від softskills. М’які навички впливають на соціальні та управлінські здібності, такі як швидкість адаптації, уміння працювати в команді, критичне мислення, емоційний інтелект, креативність та інші. 

Весь процес навчання в Єврошколах сприяє розвитку м’яких навичок, адже ми вчимося комунікувати, розвиваємо лідерські  якості, креативність, критичне мислення під час наших інтерактивних семінарів та дискусій.

Під час цього модуля експерти розкажуть, що таке м’які навички, чому вони важливі, як їх розвивати. Учасники самостійно зможуть пройти тест і визначити власний рівень скілів.

За допомогою експертів школярі напишуть власне CV, на яке в майбутньому відгукуватимуться роботодавці.

Не обрано
Доступно для зареєстрованих

Модуль Включає

  • 2 Сесії
  • 1 Матеріал
  • 1 Тест