Модуль 7. Навчання та волонтерство в Європейському Союзі

Освітня і молодіжна політики ЄС, їх основні принципи та особливості реалізації будуть презентовані під час даного модуля. Учасники познайомляться з особливостями навчання і волонтерства у ЄС та можливостями, які відкриті для молоді з України, а саме, про пропозиції програми Еразмус+, конкурси у сфері «Молодь для України», а також - програми Європейського Корпусу Солідарності та Центру Європейського волонтерства тощо.

З кожним роком у молоді з’являється все більше можливостей пройти стажування, навчання, отримати роботу в  проєктах та програмах ЄС, міжнародних компаніях.

Міжнародний досвід є вагомим чинником для побудови успішної кар’єри. Саме такий досвід можуть отримати не лише студенти,а навіть старшокласники у волонтерських проєктах. Волонтерська діяльність активно практикується та дуже популярна в світі. Вона включає в себе участь у різних соціальних проєктах на благо суспільства на добровільних засадах і без фінансової винагороди.

Під час цього модуля експерти Єврошкіл познайомлять учасників з особливостями волонтерських програм, вимогами до учасників, поділяться інформацією де шукати такі можливості.

Найвідомішою освітньою програмою є Еразмус+.  Це програма міжнародної співпраці Європейського Союзу з іншими країнами світу у сфері освіти, молоді та спорту. Програма підтримує можливості навчальної та академічної мобільності в освіті для молоді, проєкти та партнерства, розвиток стратегій і співпраці.

Учасники Єврошкіл дізнаються про основні освітні тренди в Європі та світі, отримають інформацію про освітні можливості програм Еразмус+, House of Europe та інших. Експерти розкажуть про те, в які навички потрібно інвестувати і як побудувати успішну кар’єру в Євросоюзі.

Не обрано
Доступно для зареєстрованих

Модуль Включає

  • 2 Сесії
  • 1 Матеріал
  • 1 Тест