Модуль 7. Єдиний цифровий ринок. Кібербезпека, цифрові права.

Учасники ознайомляться з правовим регулюванням відносин у цифровій сфері, та сфері захисту прав людини у цифровому середовищі, дізнаються про те, які загрози приховує інтернет, що таке інформаційна безпека у соціальних мережах, як захистити листування та особисті дані, що таке кібербулінг, як йому протидіяти.

 

Цифровізація економіки та суспільства є одним із важливих складників обраного Україною вектору європейської інтеграції, розвитку країни загалом. Перевагами приєднання до Єдиного цифрового ринку стане економічне зростання та ріст ВВП України, збільшення товарообігу між Україною та ЄС,  зростання ефективності українського бізнесу та зниження витрат на виведення продукції на ринок, зниження цін для кінцевих споживачів на інноваційні товари та послуги, посилення захисту прав споживачів, розвиток цифрової інфраструктури в Україні та ін.

Щоб стати частиною Єдиного цифрового ринку, Україні потрібно удосконалити багато сфер. Це стосується електронної ідентифікації, діяльності платіжних систем, електронних платежів та розрахунків, захисту прав інтелектуальної власності в інтернеті, кібербезпеки та захисту персональних даних. 

Наші лектори поділиляться інформацією щодо правового регулювання відносин у цифровій сфері, захисту прав людини у цифрову епоху, розкажуть про актуальні проблеми кібербезпеки тощо.

Учасники дізнаються  про те, які загрози приховує інтернет, як реагувати на негативні коментарі, що таке інформаційна безпека у соціальних мережах, як захистити листування та особисті файли від небажаного поширення, чому важливий кількафакторний захист своїх персональних даних, що таке кібербулінг, як йому протидіяти. А практичні заняття на вебінарі дозволять отримати відповідні навички.

Не обрано
Доступно для зареєстрованих

Модуль Включає

  • 2 Сесії
  • 1 Матеріал
  • 1 Тест