Модуль 7. Проєктний підхід та представництво інтересів

Сьомий модуль дозволить слухачам дізнатися про європейські підходи у проєктному менеджменті.Експерти поділяться досвідом написання та реалізації проєктів, познайомлять з прикладами успішних адвокаційних та інформаційних кампаній.

Переважна більшість сучасного бізнесу в Європі та в усьому світі проєктно-орієнтована. Тому, від уміння розробляти та реалізувати проєкти залежить успіх організацій, компаній. У кожної компанії є своя стратегія розвитку і передбачені нею цілі, які і формуються в окремі проєкти.

Під час модуля ми з’ясуємо, що таке проєкт, як і за допомогою яких інструментів ним керують. Експерти поділяться досвідом написання та реалізації проєктів, кейсами успішних проєктів, учасники дізнаються про європейські підходи у проєктному менеджменті і навчаться самі розробляти проєкти. Слухачі навчаться розрізняти адвокаційні та інформаційні кампанії, дізнаються, що таке лобізм в Європейському Союзі.

Лектори модуля:

Олександр Шатковський, міжнародний консультант з публічних закупівель.

Юлія Біденко, експертка Team Europe Харків, кандидатка політичних наук, доцентка кафедри політології Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна.

Денис Ткачов, експерт ініціативи Team Europe в Харкові.

_________________________

Відео-лекції та інші матеріали модуля доступні тільки слухачам EU Stydy Days.

Не обрано
Доступно для зареєстрованих

Модуль містить

  • 2 Сесії
  • 1 Матеріал
  • 1 Тест