Модуль 9. Права дітей та підлітків  в ЄС

Під час восьмого модуля школярі дізнаються про те, як формується молодіжна політика в ЄС, ознайомляться з основним документи, які регламентують питання прав дитини в Євросоюзі та матимуть можливість обговорити, як на практиці захищаються права дітей в країнах ЄС.

Права людини починаються з прав дитини. Це – норма в Європейському Союзі. Тому захист прав дітей є пріоритетним напрямком в ЄС.

Повноцінний захист прав дитини є обов’язком для кожної держави. В залежності від віку дитини, законодавствами країн передбачений різний обсяг та механізми реалізації її прав.

Виділяють п’ять основних напрямів для гарантування права дитини: рівні можливості для всіх дітей, участь всіх дітей, життя вільне від насильства для всіх дітей, правосуддя доброзичливе до всіх дітей, права дитини в цифровому середовищі.

Під час модуля «Права дітей та підлітків в ЄС» експерти Єврошкіл розкажуть учасникам про те, що таке «права дитини», як формується політика ЄС щодо захисту прав дітей. Учасники ознайомляться з міжнародними документами, котрі регламентують та захищають права дітей та молоді в ЄС і більш детально зупиняться на основних принципах Конвенції ООН про права дитини. Спікери Єврошкіл наведуть багато прикладів та кейсів у сфері захисту прав дітей в Євросоюзі.

А ще наші лектори підготували цікавий матеріал про працевлаштування в ЄС – якими є вимоги до підлітків, чи потрібен дозвіл батьків, де шукати інформацію про вакансії, як використовувати соціальні медіа та багато іншого.

Не обрано
Доступно для зареєстрованих

Модуль Включає

  • 2 Сесії
  • 1 Матеріал
  • 1 Тест