Модуль 3. Європейські цінності

Що таке європейські цінності? Чому бути європейцем – це круто? Чому права людини універсальні? Під час цього модуля експерти Єврошкіл розкажуть учасникам про зміст поняття «європейські цінності», про шість базових цінностей ЄС та про спільні цінності у відносинах Україна-ЄС.

Основними цінностями, на яких базується Європейський Союз, є повага до людської гідності, свобода, демократія, рівність, верховенство права та повага до прав людини.

Ці цінності об’єднують всі держави-члени. До ЄС не може входити жодна країна, яка не визнає їх. Головна мета Європейського Союзу – захищати цінності в Європі та сприяти миру та добробуту громадян країн-членів.

Разом з нашими експертами учасники зможуть розібратися в понятті «європейські цінності». Ми будемо говорити про те, як виникли, що означають «європейські цінності», спробуємо зрозуміти, як цінності впливають на наше щоденне життя.

Звісно, розмірковуючи про цінності, не можна не зупинитися окремо на питанні прав людини, в основі яких є людська гідність та рівність. Саме права людини стануть окремим блоком нашого обговорення під час цього модуля.

Ще одна лекція модулю присвячена такій цінності як недискримінація. Це дуже актуально сьогодні, адже, дискримінація — в усіх її можливих формах і проявах — є однією з найпоширеніших форм насильства та порушень прав людини. Що таке пряма та непряма дискримінація, як стереотипи впивають на людей та їх поведінку, як навчитися будувати комунікацію без дискримінації – на ці та інші питання будуть відповідати експерти під час модуля. 

Не обрано
Доступно для зареєстрованих

Модуль Включає

  • 3 Сесії
  • 1 Матеріал
  • 1 Тест