Модуль 2. Зовнішня та безпекова політика ЄС

Другий модуль дозволить слухачам дізнатися більше про політику та етапи розширення ЄС, євроінтеграційні процеси в Україні та можливості, які відкриває Україні статус кандидата на вступ до ЄС.

Окрема частина модуля буде присвячена допомозі ЄС Україні під час війни та питанням формування зовнішньої політики ЄС. 

На тлі російської збройного вторгнення прискорились євроінтеграційні процеси в Україні. Ми бачимо консолідовану позицію країн Євросоюзу у протистоянні агресії рф. Підтвердженням цього і відповіддю об’єднаної Європи стало рішення надати Україні статус кандидата на вступ до ЄС. Для поступу на шляху євроінтеграції  Україна має здійснити низку реформ, які відповідають принципам і нормам ЄС.

Війна рф проти України також кинула виклик всій світовій системі безпеки. Світ шукає нові форми реагування на виклики та загрози, що повстали.

Під час цього модуля слухачі дізнаються, яким вимогам повинна відповідати країна для вступу у ЄС, яку допомогу надає ЄС Україні у протистоянні з рф, обговорять роль ЄС на міжнародній арені, зовнішню та безпекову політики Європейського Союзу.

Лектори модулю:

Наталя Антонюк, професорка, зав.кафедри європейських та регіональних студій Львівського національного університету імені Івана Франка.

Оксана Краєвська, доцентка кафедри європейських та регіональних студій, факультет міжнародних відносин, Львівський національний університет імені Івана Франка.

Ганна Старкова, медійниця, редакторка сайту Цензор.НЕТ, доцентка кафедри УСК ХНЕУ ім. С. Кузнеця.

Наталія Романюк, доцентка факультету міжнародних відносин  Львівського національного університету імені Івана Франка

Маріанна Гладиш, Доцентка кафедри міжнародної безпеки та стратегічних студій, факультету міжнародних відносин, Львівського національного університету імені Івана Франка.

___________________________________

Відео-лекції та інші матеріали модуля доступні тільки слухачам EU Stydy Days.

Не обрано
Доступно для зареєстрованих

Модуль містить

  • 4 Сесії
  • 1 Матеріал
  • 1 Тест