Модуль 5. Безпечний  інтернет

Учасники модуля дізнаються про загрози, які несе Інтернет, та розвинуть базові компетентності безпечної поведінки у мережі. Експерти Єврошкіл розкажуть - що таке кібербзпека і чому вона така важлива, як убезпечити власний інтернет-акаунт від кібератак, допоможуть розібратися із поняттями - кібербулінг та кіберсекстінг, чому важливо уникати незнайомців в інтернет-мережі. Учасників чекає багато практичної роботи

Інтернет — потужний інструмент, який надає доступ до необмеженої інформації, пропонує безліч можливостей для навчання та вдосконалення навичок. Однак, разом з цим, користування ним містить і ризики. Сьогодні дуже важливо вміти захищати себе, свої дані, пристрої, на яких ви працюєте, від можливих атак зловмисників.

Інформаційна безпека стосується захисту життєво важливих інтересів, а інколи і самого життя людини. Особливо вразливі, звичайно, діти. Вони не завжди знають, яку інформацію можна викладати в мережу, а яку не варто, як реагувати на запити незнайомців, як вберегти себе від кібербулінгу тощо. Сьогодні потрібно уважно  пояснювати, застерігати та навчати дітей, як уникнути небезпек під час перебування в інтернеті. Країни ЄС приділяють особливу увагу питанням безпеки дітей, створюють та підтримують програми, спрямовані на навчання грамотного та безпечного використання Інтернету дітьми.

Під час цього модуля експерти Єврошкіл навчать учасників правилам безпеки та конфіденційності в Інтернеті, нададуть практичні поради та поділяться досвідом про те, як убезпечити себе від кібербулінгу, кіберсекстінгу, як уберегти власний інтернет-акаунт, мобільний пристрій від кібератак, розкажуть про правила безпечного пошуку інформації тощо.

Не обрано
Доступно для зареєстрованих

Модуль Включає

  • 2 Сесії
  • 1 Матеріал
  • 1 Тест