Блоги учасників конкурсу «EU Study Days назавжди»

Дякуємо всім випускникам, які взяли участь у конкурсі блогів «EU Study Days назавжди».

Ваші відвертість та щирість, приємні спогади й захоплюючі історії передали атмосферу навчання. Впевнені, що це надихне багатьох брати участь в наступних сесіях Єврошкіл! Кожен блог був щирим та надихаючим. 

Нижче ми підготували підбірку відео блогів та коротких уривків з текстових блогів.  Повністю з роботами учасників можна ознайомитися за посиланнями.

Відеоблоги. Найбільше переглядів набрали відеоблоги. Дякуємо Лесі Пронь, Софії Лях, чиї власноруч створені відео стали популярними і набрали велику кількість переглядів.

Текстові блоги. Найбільше лайків серед текстових блогів у Олександра Богуна та Поліни Деркач. Ці учасники будуть запрошені виступити на відкритті Єврошкіл 2023.

Але ніхто не залишиться без подарунків. Сувеніри від Представництва ЄС в Україні отримають всі учасники.

Дякуємо за участь у конкурсі і ваші блоги!

Відеоблоги

Віолета Басенко

Відео розміщено у Фейсбук: https://www.facebook.com/100027931267660/videos/1357339185072486/

Софія Лях

Відео розміщено у Інстаграм: https://www.instagram.com/reel/CmZsRGmgA5s/?igshid=OTRmMjhlYjM=

Леся Пронь

Відео 1

Відео розміщено у Фейсбук: https://www.facebook.com/1029052466/videos/694115005534546/

Відео 2

Вікторія Пустова

Відео розміщено у Фейсбук: http://surl.li/efdey

Діана Скороход  

Відеоблог за посиланням:

https://www.instagram.com/reel/Cmbv7XZKNMl/?igshid=NjcyZGVjMzk=

***

Текстові блоги

Дарія Андрюніна

«Цього року я стала випускницею EU Study Days – відтепер EU Study Days назавжди в моєму серці.

Для того, щоб потрапити на навчання, необхідно пройти конкурсний відбір, який є непростим та з високим рівнем конкуренції, проте це дійсно того варте. Тому закликаю школярів, студентів та аспірантів – коли побачите анонс, обов’язково подавайтеся – не пожалкуєте ні на мить.

Користуючись нагодою, хотіла б ще раз подякувати організаторам, спікерам та учасникам за натхнення, мотивацію та нові навички й знання. І, безперечно, низький уклін усім нашим Захисникам та Захисницям, завдяки яким це все стало реальним.» 

Читайте повністю в Фейсбук: http://surl.li/eeplu

Віолета Басенко

«Що викликає у вашому серці тепло та приємні відчуття? Напевне, більшість із вас відповість: щасливі спогади. Життя неодмінно має бути насиченим, цікавим і сповненим соціальних активностей, адже саме вони дарують тобі нову спільноту однодумців! Про один з таких проєктів, який нагородив мене багажем знань, новими знайомствами та незабутніми враженнями на все життя я й хочу розповісти у своєму дописі.

Цьогоріч я наважилася взяти участь в онлайн Єврошколі… Мені пощастило стати однією з двадцяти найкращих учениць і відвідати вже офлайн захід у культурній столиці України – місті Львові.

Єврошкола – це не лише про великий професійний досвід та безперервну освіту, а й про спільноту! Люди, з якими мені довелося працювати разом, назавжди залишуться в моїй пам’яті. Більш того, я впевнена, що колись ми обов’язково зустрінемось знову, адже проактивна молодь не сидить на місці, постійно шукаючи нові можливості, і життя повторно зводить їх в одному місці.

Попри всі труднощі сьогодення ми пройшли весь курс навчання й стали випускниками, отримали сертифікати та подарунки!

Щиро вдячна ЗСУ за те, що кожного дня вони боронять наш спокій. Слава Україні.» 

Читайте повністю в Фейсбук: http://surl.li/effhm

Олександр Богун 

«Єврошкола для мене – про людей. Радий був познайомитись з проактивною спільнотою з різних куточків України, яка об’єднана жагою постійного саморозвитку, творення позитивних змін та самореалізації. Ця атмосфера надихала, сповнювала та мотивувала протягом навчання…

Дякую ЗСУ за можливість жити, самореалізовуватись та продовжувати вчитись попри всі складнощі. Ви наші герої! 

Рекомендую кожному і кожній податись на майбутні набори Єврошколи. Бо ця програма про знання, досвід та проактивну спільноту!» 

Читайте повністю в Фейсбук: http://surl.li/eeplm

та в Instagram: https://www.instagram.com/p/CmUkKXBrS0q/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Олена Вільха
«Європейський союз? Які його цінності? Як функціонує та ким фінансується? Такими були мої питання ще до заповнення анкети на участь у Єврошколі.

Чи вдалося мені знайти на них відповіді? Безумовно, так! Та разом із ними я почерпнула значно більше, ніж просто базові знання про цю організацію. Скажу вам відверто, моє життя неначе розділилося на “до” та “після”. Те, наскільки я змінилася за три місяці навчання і плюс Літню школу, неможливо передати словами.

Раніше я не могла собі навіть уявити, якими цікавими, різними і водночас надзвичайно талановитими можуть бути люди. І одразу зрозуміла: чого мені не вистачало в житті. Вони стали мені справжніми друзями, із якими я підтримую зв’язок. Уже пройшло 4 місяці, як ми закінчили навчання, та наші зустрічі, дзвінки залишаються такими ж теплими. Приємно мати товаришів практично в кожному куточку України і розуміти, що самотнім в іншому місті ти точно не залишишся. Моя історія ще не закінчена, проте ваша лише починається».
Читайте повністю Instagram: https://www.instagram.com/p/Cmcd_G2rObV/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Дар’я Гросул

«EU Study Days назавжди! Ця поїздка припала на перший блекаут. Пропущений потяг, повторний квиток. Шість годин очікування на вокзалі серед ночі. Двадцять годин дороги…

Усе почалося у вересні, коли я потрапила на Eustudydays – освітній онлайн проєкт від Представництва ЄС в Україні.

Зимова офлайн школа стала ключовим етапом навчання для найуспішніших студентів. Я була надзвичайно схвильована цією поїздкою, яка стала однією з найкращих цьогоріч.

Я отримала ще більше знань, емоцій, знайомств. Побачилася із своєю командою вживу, що ще більше нас об’єднало! Я горда, що змогла потрапити на цьогорічний #EuStudyDays попри усі перешкоди та узяла з нього максимум!» 

Читайте повністю в Фейсбук: http://surl.li/eepmf

Поліна Деркач

«Всім у житті доводиться робити вибір. Завжди. Так склалось. І ось ви вже шосту годину сидите у холодному потязі без інформації коли і чи взагалі рушите…

Повернімося у часі. В студентський чат залітає повідомлення про навчання на програмі EU Study Days. Звучить інтригуюче, навчання онлайн, 10! цікавих модулів з найрізноманітнішими спікерами і наприкінці, найкращі отримають можливість навчання офлайн у зимовій школі! Реєструємось! Пройшовши відбір та почавши навчання, відкриваємо для себе нові двері у світ ЄС.

А далі мініпроєкт – “EcoLiteracy: екологічна грамотність для кожного”, мій перший проєкт такого масштабу, перший вебінар де я виступила у ролі спікерки, все вперше!

І офлайн школа – це буквально найзахопливіший навчальний захід у якому мені пощастило взяти участь.
І от ми вертаємось до нашої дівчинки у потязі, яка зробила останній, найважчий крок, подолала 30 годин шляху і відкрила для себе абсолютно нові межі. Я вдячна тобі, це був найкращий, на 100% правильний вибір!»

Читайте повністю в Instagram: https://www.instagram.com/p/CmZ0WntNpcj/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Марина Ковальчук

«EU Study Days – це унікальна навчальна програма для школярів та студентів, учасницею якої мені випала нагода стати!

Онлайн навчання супроводжувалося оффлайн поїздкою у Львів, де я познайомилася з неймовірними людьми, з якими підтримую зв‘язок і наразі. Та найголовніше – участь в програмі надихнула мене подати участь і стати Посолкою європейської молоді»

Читайте повністю в Фейсбук: http://surl.li/eeqez

Лідія Личагіна

«Коли рік невблаганно підходить до завершення час згадати його найщасливіші моменти. Один із них – зимова школа від EU Study Days, яка відбувалася у Львові.
Нові проактивні друзі, моменти щастя і хвилювання, смачні кава-брейки і нічні прогулянки Львовом. Довгі обговорення домашнього завдання і світло з кімнат, що світило до темної ночі. А ще я ніколи не забуду, як бігла в конференц-зал за годину до лекції, щоб зайняти собі місце, а там вже сиділи інші любителі перших рядів)
Що з цього вийде покаже лише час, але в будь-якому випадку я безмежно вдячна Єврошколі за те, що сформували в мені сталу громадянську позицію, направили мене і зробили цей рік барвистішим)»

Читайте повністю в Instagram: https://www.instagram.com/p/Cmbi4Cjoj7i/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Софія Панченко

«Чому навчання в Єврошколі було одним з найкращих досвідів неформального навчання, або найкрутіші спогади 2022.

Мені не має сенсу розписувати те, як все було прекрасно, адже подібне можна лише пережити. Тим не менш, якби у мене була можливість повернутися назад в той день, коли я подавала заявку на участь, я б натиснула кнопку “Відправити” ще раз, тільки з подвійним ентузіазмом.
Цей досвід, певною мірою, надихає мене й зараз…

Єврошкола – це не те, що можна просто пережити й забути. Я гадаю, це те, що не дає опустити руки навіть тоді, коли починаєш в собі зневірюватися.
Тож, якщо підбити підсумки і не зважати на занадто велику концентрацію сентиментальності, мені приємно згадувати своє навчання в Єврошколі. Мабуть, якби мені дали завдання охарактеризувати її трьома словами, я б сформулювала це так: якість, актуальність та задоволення.»

Читайте повністю в Instagram: https://www.instagram.com/p/CmWntILMeX5/

Леся Пронь

«Я з приємністю згадую навчання в Єврошколі.
Офлайн Єврошкола – це зовсім інші відчуття. Я, яка нікуди не їздила під час пандемії COVID-19, виїхала до ЛЬВОВА. Щоб Ви собі уявляли, мої відчуття можна порівняти із почуттями Аліси в Країні Чудес.
Я бувала раніше у Львові, але ЦЬОГО разу я познайомилась зі Львовом зовсім з іншого боку.
Це було КЛАСНО!
В результаті: я отримала навички роботи в команді над проектом, розвинула вміння слухати і прислухатися до думки інших, побачила чудове місто I Like Lviv, і… отримала дуже багато ДРУЗІВ!»

Читайте повністю в Instagram: https://www.instagram.com/p/Cmc9D-wuX5m/

Вікторія Пустова

«Моя Єврошкола 2022.

Хочеться почати словами з вірша Ліни Костенко: «така любов буває раз в. Вона ж промчить»

Шалені, насичені дні, сповнені бурхливим розвитком тебе, як особистості. Перевертанням твоїм думок. Дискусії. Лекції від найкрутіших спікерів. І та корисна інформація, яку є змога дістатися НАМ. Інколи дійсно відчуваєш себе наче обраною.

Пам’ятаю кожен 12- годинний день. І скільки подій у ньому було. Які неймовірні завдання, питання, яке спілкування – усе те, що ми мали. Я дуже пишаюся тим, яких людей мені тут поталанило зустріти. Яких лекторів я почула. Які розмови ми тут мали….

Єврошкола завжди – у серці».

Читайте повністю в Фейсбук: http://surl.li/eeplg

Тетяна Риженко

«П’єр Буаст одного разу сказав: “Освіта – скарб; праця – ключ до нього”. Важко не погодитися з цією точкою зору, адже цінність освітньої складової в умовах сьогодення неможливо переоцінити. Учитися потрібно завжди, у знаннях – наша сила. Саме з таким кредо я вирішила подати заявку на EU Study Days (Єврошколи).

Чому мене зацікавив проєкт? Тематика євроінтеграції для мене завжди була цікавою, ба більше після надання 23 червня 2022 року Україні статусу країни-кандидати на вступ у ЄС та необхідності виконання Україною 7 обов’язкових завдань, що породило ще більше питань для наукових пошуків. 

Справжнім подарунком для слухачів була можливість проявити себе, реалізовуючи власний проєкт на європейську тематику. Мені випала нагода бути лідером своєї команди, що насправді було подвійною відповідальністю. Наша команда працювала над проєктом: “Антидискримінаційні політики в Україні та ЄС: способи виявлення та шляхи подолання дискримінації”.

Що дала мені єврошкола? По-перше, неоціненний багаж знань, що так сьогодні необхідний. По-друге, друзів та знайомих, з якими я неодмінно буду підтримувати зв’язок, адже це по-справжньому допитливі, креативні люди, які не стоять на місці. І, звісно, впевненість в перемозі України, адже з таким народом по-іншому бути просто не може.»

Читайте повністю у Фейсбук: http://surl.li/efdcz

Схожі новини:

Блоги учасників конкурсу до Дня прав людини

Випускники EU Study Days поділилися власними роздумами про важливість прав людини для них особисто, роль прав людини у їхньому житті, розповіли історії із власного життя, які змусили замислитися над правами людини.

“EU Study Days назавжди”

Пропонуємо нашим випускникам, поділитися власними спогадами про навчання. Цікаві історії, приємні спогади, корисні лекції та зустрічі з однодумцями – запрошуємо вас пригадати саме той особливий момент, що став для вас доленосним!