16 березня відбудеться відкриття EU Study Days in Ukraine

16 березня відбудеться перша зустріч учасників EU Study Days in Ukraine-2021, де будуть представлені основні пріоритети та напрямки роботи.

Загалом у 2021 році заплановано 12 навчальних онлайн-модулів EU Study Days. Перший з них висвітлює тематику взаємовідносин Україна-ЄС.

На наступних модулях учасники дізнаються про ЄС, його інституції, права та цінності, економічну та бюджетну політики ЄС, основні досягнення та проблеми  євроінтеграції України, що таке зелений курс, як розвивається цифровий ринок в ЄС, як ЄС бореться з фейками, що нового в культурній, молодіжній сферах, освіті й багато іншого.

 Як відомо, EU Study Days допомагає знаходити однодумців у побудові європейської України. Цьогоріч спільнота EU Study Days поповнилася на 155 наполегливих, амбітних молодих українців, які готові творити європейське майбутнє в Україні.

Схожі новини:

Сесії EU Study Days у травні

У другій половині травня для учасників Єврошколи заплановано два модулі: «Основні компоненти європейської інтеграції України» та «Європейська політика сусідства. Східне партнерство».

Обговорення