16 березня відбудеться відкриття EU Study Days in Ukraine

16 березня відбудеться перша зустріч учасників EU Study Days in Ukraine-2021, де будуть представлені основні пріоритети та напрямки роботи.

Загалом у 2021 році заплановано 12 навчальних онлайн-модулів EU Study Days. Перший з них висвітлює тематику взаємовідносин Україна-ЄС.

На наступних модулях учасники дізнаються про ЄС, його інституції, права та цінності, економічну та бюджетну політики ЄС, основні досягнення та проблеми  євроінтеграції України, що таке зелений курс, як розвивається цифровий ринок в ЄС, як ЄС бореться з фейками, що нового в культурній, молодіжній сферах, освіті й багато іншого.

 Як відомо, EU Study Days допомагає знаходити однодумців у побудові європейської України. Цьогоріч спільнота EU Study Days поповнилася на 155 наполегливих, амбітних молодих українців, які готові творити європейське майбутнє в Україні.

Схожі новини:

Представництво ЄC в Україні оголошує новий набір до Єврошкіл-2022

До участі в програмі запрошуються: учні середніх шкіл, ліцеїв, гімназій, які здобувають середню освіту (9-11 класи); студенти магістратури, або останнього курсу бакалаврату українських ЗВО денної…

Обговорення