Святкування Дня Європи в Україні

Представництво ЄС запрошує учасників Єврошколи приєднатися до святкування  Дня Європи в Україні. Це щорічне свято, яке підкреслює стратегічний курс на європейську інтеграцію нашої країни, свідчить про спільні європейські цінності.

«Традиція святкувати Днів Європи в Україні триває вже 18 років. Це свідчить, що суспільство дійсно зацікавлене дізнаватися більше про культуру та цінності європейських країн. Щоразу до заходів долучається велика кількість охочих, навіть зараз, коли вже вдруге ми змушені проводити більшість активностей онлайн. Це дуже надихає», – відзначають у Представництві ЄС.

Святкування розпочнеться 9 травня на сторінці Представництва ЄС у Facebook. Зокрема, 9-15 травня о 10:00 на сторінці Представництва ЄС буде проходити шоу «Доброго європейського ранку, Україно!». Гостями заходу стануть: Посол ЄС в Україні Матті Маасікас, Глава Постійного представництва Європейського інвестиційного банку Жан-Ерік де Загон та інші поважні гості.

Паралельно під час трансляції ранкового шоу будуть проходити конкурси та опитування на Instagram-сторінці Представництва ЄС. Переможці отримають заохочувальні призи.

За підтримки Київської міської ради, посольств європейських країн та Представництва ЄС в Україні 15 травня у центрі Києва відбудуться урочисті заходи. 

У рамках святкування Дня Європи з 7 по 13 червня проходитиме онлайн-фестиваль європейського кіно EUFF 2021. У програмі – вісім фільмів, які стали учасниками всесвітньо відомих кінофестивалів у Каннах, Торонто, Гетеборзі, американського фестивалю незалежного кіно Sundance і багатьох інших. Кінострічки демонструватимуться безкоштовно, мовою оригіналу з українськими субтитрами. Крім основної програми, глядачам буде доступна добірка з восьми короткометражних фільмів про зміну клімату та проблеми навколишнього середовища.

Схожі новини:

Команди-переможці розпочали мініпроєкти

Червень буде багатим на події від учасників Єврошколи. Заплановано заходи з метою популяризації європейських принципів та цінностей, підвищення обізнаності молоді про освітні програми ЄС, розвінчання міфів щодо вакцинації та фейків про Covid-19.

Представництво ЄC в Україні оголошує новий набір до Єврошкіл-2022

До участі в програмі запрошуються: учні середніх шкіл, ліцеїв, гімназій, які здобувають середню освіту (9-11 класи); студенти магістратури, або останнього курсу бакалаврату українських ЗВО денної…

Обговорення