Сесії EU Study Days у травні

У другій половині травня для учасників Єврошколи заплановано два модулі: «Основні компоненти європейської інтеграції України» та «Європейська політика сусідства. Східне партнерство».

Під час першого з них учасники поглиблять знання стосовно імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, дізнаються, якими є основні досягнення, виклики та перспективи. Зокрема, детально висвітлюватимуться питання допомоги Європейського Союзу та пріоритети найбільших програм ЄС в Україні.

Під час модуля «Європейська політика сусідства. Східне партнерство» учасники Єврошколи дізнаються про історію створення та завдання зовнішньополітичної ініціативи ЄС Східне партнерство, яку роль відіграє Україна в цій ініціативі, якими є основні  досягнення Східного партнерства, перспективи та можливості для України, познайомляться з успішною адвокаційною кампанією «За Європу без віз».

Заходи заплановано на 14, 17, 19 та 20 травня 2021 року.

Схожі новини:

Представництво ЄC в Україні оголошує новий набір до Єврошкіл-2022

До участі в програмі запрошуються: учні середніх шкіл, ліцеїв, гімназій, які здобувають середню освіту (9-11 класи); студенти магістратури, або останнього курсу бакалаврату українських ЗВО денної…

Обговорення