Успішна кар’єра в ЄС – навички та компетенції

У другій половині червня учасники Єврошколи дізнаються про те, як прокачати власні скіли, що допоможуть побудувати успішну кар’єру.

Модуль, на який зареєструвалося найбільше бажаючих, присвячено побудові успішної кар’єри. Сьогодні тренди на глобальному ринку праці швидко змінюються, все більше можливостей працювати у віддаленому режимі, на перший план виходять ті компетенції та навички, які дозволяють швидко адаптуватися до цих змін, отримати нові знання та вміння.

Що важливіше – наполегливість, чи вдача; розвиток soft чи hard skills; технології чи креатив? Де отримати освіту європейського рівня? які існують європейські програми і як на них податися? які навички є на сьогодні найважливішими?

Про все це йтиметься під час навчального модуля. Захід заплановано на 25 червня.

Схожі новини:

Сесії EU Study Days у травні

У другій половині травня для учасників Єврошколи заплановано два модулі: «Основні компоненти європейської інтеграції України» та «Європейська політика сусідства. Східне партнерство».

Команди-переможці розпочали мініпроєкти

Червень буде багатим на події від учасників Єврошколи. Заплановано заходи з метою популяризації європейських принципів та цінностей, підвищення обізнаності молоді про освітні програми ЄС, розвінчання міфів щодо вакцинації та фейків про Covid-19.

Обговорення