Інформаційна та комунікаційна політики ЄС

Створення розвиненого інформаційного суспільства є одним із пріоритетів Європейського Союзу.

Інформаційна політика Європейського Союзу базується на тісному співробітництві у сфері комунікацій, що узгоджено між країнами-членами ЄС і передбачає втілення відповідних програм щодо розвитку інформаційної сфери в рамках спільноти, а також співробітництво на міжнародній арені, у тому числі з країнами-партнерами, серед яких є й Україна.

Для ЄС створення розвиненого інформаційного суспільства є одним із пріоритетів. Європейський Союз підкреслює важливість глобального співробітництва в інформаційній сфері, і зокрема, це торкається інформаційної безпеки, персональних даних, захисту від дезінформації тощо.

Під час останнього модуля наші учасники змогли більше дізнатися та подискутувати про: принципи комунікації ЄС із власними громадянами та громадянами інших країн, наприклад, України; про те, як формуються і будуються комунікаційні політики делегацій, програм та проєктів; говорили про культурну дипломатію; обговорювали особливості висвітлення в ЗМІ інформації щодо діяльності Європейського Союзу та вдалі приклади комунікації в соціальних медіа.

Захід відбувся 05 липня 2021.

Схожі новини:

Обговорення