Опитувальник для вступу до Євросоюзу

Під час свого візиту в Україну Фон дер Ляєн передала Володимиру Зеленському опитувальник для отримання Україною статусу кандидата на вступ до ЄС.

Український президент зазначив, що відповіді будуть готові через тиждень.

У заяві Урсула фон дер Ляєн зазначила:

«Шановний Володимире, моє послання сьогодні чітке: Україна належить до європейської родини. Ми почули ваше прохання, голосно і ясно. І сьогодні ми тут, щоб дати вам першу позитивну відповідь. У цьому конверті — важливий крок на шляху до членства в ЄС. Цей опитувальник є основою для нашого обговорення в найближчі місяці. Саме з цього починається ваш шлях до Європейського Союзу. Ми будемо у вашому розпорядженні 24 години на добу, 7 днів на тиждень, аби спільно працювати на цих підвалинах. Україна – наш друг, і ми це добре знаємо. Україна поділяє наші цінності. І завдяки нашій угоді про асоціацію Україна вже тісно пов’язана з нашим Союзом. Тож ми прискоримо цей процес наскільки буде можливо, водночас гарантуючи дотримання всіх умов».

Повний текст заяви https://bit.ly/3r8EDjq

Схожі новини:

Зустріч з депутатом Європарламенту

У понеділок, 26 вересня, учасники EU Study Days мали можливість дізнатися про роботу Європейського Парламенту та виклики, які перед ним стоять з “перших вуст”. Нашим гостем був депутат Європарламенту Марек Балт.