Розпочалася осіння сесія EU Study Days!  

Єврошколи відкрив пан Матті Маасікас – Посол ЄС,  Глава Представництва ЄС в Україні під час онлайн-зустрічі з учасниками програми.

Пан Посол акцентував увагу на солідарності Європейського Союзу з Україною у її боротьбі за свободу та європейські цінності, на продовженні надання підтримки ЄС Україні.

Пан Матті Маасікас запевнив учасників, що знання, які вони отримають під час
навчання у EU Study Days  стануть їм у нагоді у майбутній відбудові країни, впровадженні євроінтеграційних процесів в Україні, застосуванні кращих ідей та практик на основі європейського досвіду. 

Учасники запитали пана Посла про розвиток відносин між Україною та ЄС, захист європейських цінностей, реалізацію реформ на шляху України до членства в ЄС, післявоєнну відбудову України й взаємодію з ЄС у цьому процесі.

Також пан Матті Маасікас поділився власним досвідом професійного зростання.

Під час відкриття осінньої сесії Єврошколи її учасники познайомилися зі спікерами та тренерами, а також випускниками програми.

Відкритість і щирість панували на зустрічі. Попереду нас усіх чекають шість насичених тижнів.

Єврошколи завжди надихають на особисте зростання і старт нових проєктів! 


Схожі новини:

EU Study Days (Єврошколи) 2023 офіційно відкрито

16 березня розпочалася весняна сесія EU Study Days (Єврошколи) 2023! Учасників очікує насичена програма.  Єврошколи відкрила пані Байба Кіне, керівниця відділу преси та інформації Представництва…

Зустріч з депутатом Європарламенту

У понеділок, 26 вересня, учасники EU Study Days мали можливість дізнатися про роботу Європейського Парламенту та виклики, які перед ним стоять з “перших вуст”. Нашим гостем був депутат Європарламенту Марек Балт.