Третій день навчання в Зимовій школі EU Study Days

Цікавим та продуктивним став третій день навчання в EU Study Days.

Експерти EU Study Days ознайомили учасників з тим, які принципи в побудові безпекової політики використовує ЄС, з якими проблемами в останні роки стикнувся ЄС і як вирішував їх, як виплинула на політику ЄС в сфері безпеки війна в Україні.

Ми дискутували про те, що є важливим у відбудові міст, обговорювали цікавий досвід інших країн і те як його можна використати в Україні після війни, дізналися яку допомогу надає і планує надати Україні ЄС. Окрім того, подискутували про ряд цікавих питань, як наприклад, чи потрібно вже зараз відбудовувати зруйновані міста.

«У нас є розкіш не тільки відновити наші міста, а і зробити їх кращими. І це зможете зробити саме ви» –  наголосили експерти.

Спікерами були:

– Оксана Краєвська, доцентка кафедри європейських та регіональних студій факультету міжнародних відносин Львівського національного університету ім. Івана Франка

– Олександр Кучик, к.і.н, доцент, завідувач кафедри безпекових та стратегічних студій факультету міжнародних відносин Львівського національного університету ім. Івана Франка

– Ольга Сич, доцентка кафедри державних та місцевих фінансів, факультет управління фінансами та бізнесу Львівського національного університету ім. Івана Франка

– Сергій Корнелюк, випускник EU Study Days, експерт з економічного розвитку

І це ще не все!

Учасники Зимової школи познайомилися із діяльністю проєктів ЄС – Право Justice та European Union Anti-Corruption Initiative. Дякуємо Оксані Цимбрівській, керівниці проекту  Право Justice в Україні та Андрію Гнідець, експерту European Union Anti-Corruption Initiative за цікаві презентації та інформацію про завдання, компоненти, активну і дуже важливу роботу, досягнення проєктів, а також інформацію про можливості від проєктів для української молоді.

А наприкінці дня учасників чекала неймовірна зустріч із випускниками. Вікторія Фургало, Марія Муска, Андрій Гнідець, Василь Бабич ділилися власними враженнями від навчання в Єврошколах, тим як вплинули EU Study Days на побудову їх власної кар’єи. Впевнені, це неабияк надихнуло наших учасників!

Схожі новини: