Третій день навчання в Зимовій школі EU Study Days

Цікавим та продуктивним став третій день навчання в EU Study Days.

Експерти EU Study Days ознайомили учасників з тим, які принципи в побудові безпекової політики використовує ЄС, з якими проблемами в останні роки стикнувся ЄС і як вирішував їх, як виплинула на політику ЄС в сфері безпеки війна в Україні.

Ми дискутували про те, що є важливим у відбудові міст, обговорювали цікавий досвід інших країн і те як його можна використати в Україні після війни, дізналися яку допомогу надає і планує надати Україні ЄС. Окрім того, подискутували про ряд цікавих питань, як наприклад, чи потрібно вже зараз відбудовувати зруйновані міста.

«У нас є розкіш не тільки відновити наші міста, а і зробити їх кращими. І це зможете зробити саме ви» –  наголосили експерти.

Спікерами були:

– Оксана Краєвська, доцентка кафедри європейських та регіональних студій факультету міжнародних відносин Львівського національного університету ім. Івана Франка

– Олександр Кучик, к.і.н, доцент, завідувач кафедри безпекових та стратегічних студій факультету міжнародних відносин Львівського національного університету ім. Івана Франка

– Ольга Сич, доцентка кафедри державних та місцевих фінансів, факультет управління фінансами та бізнесу Львівського національного університету ім. Івана Франка

– Сергій Корнелюк, випускник EU Study Days, експерт з економічного розвитку

І це ще не все!

Учасники Зимової школи познайомилися із діяльністю проєктів ЄС – Право Justice та European Union Anti-Corruption Initiative. Дякуємо Оксані Цимбрівській, керівниці проекту  Право Justice в Україні та Андрію Гнідець, експерту European Union Anti-Corruption Initiative за цікаві презентації та інформацію про завдання, компоненти, активну і дуже важливу роботу, досягнення проєктів, а також інформацію про можливості від проєктів для української молоді.

А наприкінці дня учасників чекала неймовірна зустріч із випускниками. Вікторія Фургало, Марія Муска, Андрій Гнідець, Василь Бабич ділилися власними враженнями від навчання в Єврошколах, тим як вплинули EU Study Days на побудову їх власної кар’єи. Впевнені, це неабияк надихнуло наших учасників!

Схожі новини:

Блоги учасників конкурсу до Дня прав людини

Випускники EU Study Days поділилися власними роздумами про важливість прав людини для них особисто, роль прав людини у їхньому житті, розповіли історії із власного життя, які змусили замислитися над правами людини.

“EU Study Days назавжди”

Пропонуємо нашим випускникам, поділитися власними спогадами про навчання. Цікаві історії, приємні спогади, корисні лекції та зустрічі з однодумцями – запрошуємо вас пригадати саме той особливий момент, що став для вас доленосним!