EU Study Days (Єврошколи) 2023 офіційно відкрито

16 березня розпочалася весняна сесія EU Study Days (Єврошколи) 2023! Учасників очікує насичена програма. 

Єврошколи відкрила пані Байба Кіне, керівниця відділу преси та інформації Представництва ЄС в Україні, під час онлайн-зустрічі з учасниками програми.

Пані Кіне наголосила на підтримці Європейським Союзом України. «Україна платить дуже високу ціну за свою свободу, за своє європейське майбутнє. Євросоюз надає повну підтримку Україні і продовжуватиме це робити до її перемоги» — зазначила Байба Кіне. 

Відбудова України відбуватиметься за потужної підтримки з боку Євросоюзу, держав-членів, інших міжнародних партнерів. Але і Україна має продовжити реформи, встановити верховенство права, викорінити корупцію та стати привабливою для міжнародного бізнесу й інвестицій. 

Роботи багато, і участь кожного важлива, тому необхідно розвивати мережу випускників, спілкуватися та готувати спільні проєкти. Саме мережування і співпраця допоможуть у досягненні цілей відбудови України та просуванні України європейським шляхом.

Під час відкриття учасники також познайомилися зі спікерами, випускниками програми попередніх років, а команда проєкту представила формат навчання. 

Вже 10 років поспіль EU Study Days надають можливість українській молоді дізнатися найактуальнішу інформацію про Європейський Союз і відносини між ЄС та Україною, надихають на особисте зростання і старт нових проєктів!  

Вітаємо нових учасників та бажаємо успіхів у навчанні!

Схожі новини: