Єврошкола-2021 стартувала

16  березня 2021 відкрились EU Study Days in Ukraine-2021. До учасників звернувся Посол Європейського Союзу, голова Представництва ЄС в Україні Матті Маасікас.

Європейський дипломат торкнувся багатьох тем і відповів на запитання учасників. Наприклад, Матті Маасікас відповів: як стати послом?

«По-перше, ви повинні мати віру у свою країну, а потім ви маєте піти на державну службу своєї країни, маючи зацікавленість та відданість. Найважливіша річ – це допитливість, постійно цікавитись світом навколо вас. Також необхідне сильне почуття патріотизму. Завдяки ентузіазму, який я бачу на екрані серед учасників Єврошколи, ви легко станете послами!», – впевнений Посол ЄС в Україні.

У свою чергу, Радниця з питань преси та інформації Представництва ЄС в Україні Вікторія Давидова розповіла про формат нового циклу Єврошкіл, а також про можливості навчання, стажування та підтримки бізнесу, які ЄС надає Україні.

Схожі новини:

“EU Study Days назавжди”

Навчання у Єврошколах 2022 закінчилось, але знання, навички та друзі, яких учасники знайшли тут залишаються назавжди. Впевнені, що спогади про навчання й цінний час, який…

Подорожі під час пандемії

COVID-19 суттєво обмежив можливості вільно пересуватися світом. Лише влітку 2021 з’явилась надія на повернення до звичного режиму перетину кордонів, схожого на той, який існував до пандемії.

Обговорення