Єврошколи залишаються на все життя

Крім відвідування лекційних занять, у Літній школі учасники вчилися удосконалювати навички формального та неформального спілкування, ефективної комунікації із роботодавцем для успішного проходження співбесіди, аналізували етапи написання «просунутого» резюме, розвивали лідерські якості, вміння працювати в команді, критичне мислення.

А для мотивації щодо побудови успішної кар’єри перед учасниками виступили випускники EU Study Days минулих років. Вони поділилися власним досвідом навчання в Єврошколах, враженнями та розказали про свій успішний досвід у побудові кар’єри, поштовхом для чого стало навчання у EU Study Days.

Дякуємо за виступи:

Дмітрій ЛАВРІНЕНКО –  проєктний менеджер з питань євроінтеграції Антикорупційна ініціатива ЄС в Україні

Юлія ЦИМБАЛА – education lead, Львівський ІТ Кластер

Людмила НІКІТІНА – комунікаційна менеджерка платформи Велика Ідея

Оксана ТЕЛЕНКО – студентка-магістр права в Міланському університеті, культурний та лінгвістичний посередник у Lule Onlus (Мілан), Посолка миру в Україні в United People Global (Женева)

Зоя ПАВЛЕНКО  – консультантка зі сталого розвитку – GND partners (Литва)

Схожі новини:

Блоги учасників конкурсу до Дня прав людини

Випускники EU Study Days поділилися власними роздумами про важливість прав людини для них особисто, роль прав людини у їхньому житті, розповіли історії із власного життя, які змусили замислитися над правами людини.