Час летить. Закінчився другий тиждень осінньої сесії EU Study Days

Студенти мали неймовірну нагоду дізнатися про роботу Європарламенту та запитати безліч різноманітних питань про політики ЄС безпосередньо у депутата Європейського Парламенту. 

Дуже актуальним став модуль «Економічні та торговельні відносини в ЄС, під час якого експерти поділилися з учасниками інформацією про те як Угода про асоціацію та статус Кандидата в члени ЄС вплинули на економічні відносини України та ЄС.

Також студенти дискутували щодо питання щодо публічних закупівель. Особливо актуальною ця дискусія стає в контексті відбудови України.

Учасники-школярі прослухали ґрунтовну лекцію про історію Європейського Союзу та його основні інституції. Ця інформація є міцною базою для подальшого заглиблення школярів у політики ЄС. 

Також ми згадали й питання цінностей Європейського Союзу. Говорили як формуються та чим регулюються цінності ЄС.

Та окрім цього наші учасники мали й активні інтерактивні зустрічі. 

Схожі новини:

Осінню онлайн сесію Єврошкіл 2022 завершено

Впевнені, що ці насичені тижні подарували учасникам безліч нових знайомств, корисних знань та навичок. Протягом останннього тижня навчань експерти Єврошкіл розповіли студентам про міграційну політику,…

Зимову школу EU Study Days відкрито

24 лстопала 2022, у Львові відкрилася Зимова школа EU Study Days, яка проводиться в межах програми Представництва ЄС в Україні EU Study Days (Єврошколи). Учасниками…