Час летить. Закінчився другий тиждень осінньої сесії EU Study Days

Студенти мали неймовірну нагоду дізнатися про роботу Європарламенту та запитати безліч різноманітних питань про політики ЄС безпосередньо у депутата Європейського Парламенту. 

Дуже актуальним став модуль «Економічні та торговельні відносини в ЄС, під час якого експерти поділилися з учасниками інформацією про те як Угода про асоціацію та статус Кандидата в члени ЄС вплинули на економічні відносини України та ЄС.

Також студенти дискутували щодо питання щодо публічних закупівель. Особливо актуальною ця дискусія стає в контексті відбудови України.

Учасники-школярі прослухали ґрунтовну лекцію про історію Європейського Союзу та його основні інституції. Ця інформація є міцною базою для подальшого заглиблення школярів у політики ЄС. 

Також ми згадали й питання цінностей Європейського Союзу. Говорили як формуються та чим регулюються цінності ЄС.

Та окрім цього наші учасники мали й активні інтерактивні зустрічі. 

Схожі новини:

Осінню онлайн сесію Єврошкіл 2022 завершено

Впевнені, що ці насичені тижні подарували учасникам безліч нових знайомств, корисних знань та навичок. Протягом останннього тижня навчань експерти Єврошкіл розповіли студентам про міграційну політику,…

Зустріч з депутатом Європарламенту

У понеділок, 26 вересня, учасники EU Study Days мали можливість дізнатися про роботу Європейського Парламенту та виклики, які перед ним стоять з “перших вуст”. Нашим гостем був депутат Європарламенту Марек Балт. 

Представництво ЄC в Україні оголошує новий набір до Єврошкіл-2022

До участі в програмі запрошуються: учні середніх шкіл, ліцеїв, гімназій, які здобувають середню освіту (9-11 класи); студенти магістратури, або останнього курсу бакалаврату українських ЗВО денної…