Передостанній тиждень навчань

Ще один захоплюючий тиждень на EU Study Days продетів.

Як завжди, наші експерти поділилися актуальними знаннями. Пізніше учасники Єврошкіл закріпили їх під час інтерактивних сесії.

Учасники-студенти мали надзвичайно динамічну дискусію «Адвокація та лобіювання».

Одним із важливих елементів повномасштабної війни Росії в Україні є інформаційний фронт. Цього тижня студенти дізналися про політики Європейського Союзу в сфері подолання інформаційних пасток, а також навчилися виявляти та спростовувати дезінформацію, фейки та маніпуляції у медіа.

Метою навчання у Єврошколах є не тільки надати учасникам актуальні знання, ексклюзивну інформацію, а ще й розвивати корисні навички. Учасники-школярі пройшли модуль «М’які навички: навчання протягом життя». Впевнені, що отримані знання та поради як розвивати soft skills стануть корисними їм у побудові власної успішної кар’єри.

Дякуємо нашим спікерам за цінну інформацію.

Схожі новини:

Осінню онлайн сесію Єврошкіл 2022 завершено

Впевнені, що ці насичені тижні подарували учасникам безліч нових знайомств, корисних знань та навичок. Протягом останннього тижня навчань експерти Єврошкіл розповіли студентам про міграційну політику,…

Зустріч з депутатом Європарламенту

У понеділок, 26 вересня, учасники EU Study Days мали можливість дізнатися про роботу Європейського Парламенту та виклики, які перед ним стоять з “перших вуст”. Нашим гостем був депутат Європарламенту Марек Балт.