Конкурс блогів до Дня прав людини

Людина, її права та свободи становлять найвищу цінність у правовій державі. 

Права людини – це ті природні можливості, що забезпечують людські життя, гідність та свободу діяльності в усіх сферах суспільного життя.

З 24 лютого, після початку повномасштабного нападу російської федерації на нашу державу, життя України та українців змінилось.

Українська держава, волонтери, благодійники, комунальні служби, підприємства та звичайні українці роблять все можливе, щоб основні права людини в Україні були дотримані. Щоб школярі та студенти мали можливість вчитися, медичні заклади – лікувати хворих, українці в деокупованих містах могли забезпечити своє право на достатній життєвий рівень –  харчування, житло, можливість працювати.

Європейський Союз залишається пліч-о-пліч з Україною. Фінансова та гуманітарна підтримка з боку ЄС є неоціненною!

Мільйони громадян України знайшли прихисток у країнах ЄС. Для того, щоб українці за кордоном почували себе захищено уряди європейських кран надали їм тимчасовий захист, який дає право на тривале перебування, безкоштовне житло, освіту, медицину, офіційне працевлаштування тощо.

Разом з випускниками EU Study Days ми прагнемо привернути увагу до прав людини та розказати про правову підтримку українців з боку Європейського Союзу.

 Запрошуємо випускників EU Study Days:

– поділитися роздумами про важливість прав людини для вас особисто, їх роль у вашому житті;

– описати історії з вашого життя, які змусили вас замислитися над правами людини;

– розповісти про допомогу, яку українці отримують від Європейського Союзу та європейців у сфері реалізації прав людини, навести приклади з власного досвіду;

– розповісти про ситуації з вирішення питань пов’язаних з правами людини, учасниками яких були ви.

 Умови:

До участі запрошуються випускники EU Study Days.

Розміщуйте публікації блогів на сторінках Facebook та Instagram. Це може бути як текстовий так і відеоблог. 

 Тривалість: з 10 по 24 грудня 2022

Вимоги до блогів:

– текстовий блог – до 400 слів;

– відео блог – до 3 хв, лінк з youtubе каналу;

– відповідність тематиці;

– мови: українська або англійська

Схожі новини:

Блоги учасників конкурсу до Дня прав людини

Випускники EU Study Days поділилися власними роздумами про важливість прав людини для них особисто, роль прав людини у їхньому житті, розповіли історії із власного життя, які змусили замислитися над правами людини.

“EU Study Days назавжди”

Пропонуємо нашим випускникам, поділитися власними спогадами про навчання. Цікаві історії, приємні спогади, корисні лекції та зустрічі з однодумцями – запрошуємо вас пригадати саме той особливий момент, що став для вас доленосним!