Європейські інституції. Європейське право та цінності

Учасники Єврошколи дізнаються як побудований і функціонує Єврейський Союз, про основні положення права ЄС, про втілення європейських цінностей, механізми їх реалізації та захисту.

Україна визначила стратегічний курс на європейську інтеграцію. І основним завданням українське суспільство вбачає впровадження та дотримання європейських принципів та цінностей.

Цей модуль має на меті надати учасникам Єврошколи знання та краще розуміння того як побудований і функціонує Єврейський Союз, якими є основні положення права ЄС, про основоположні європейські цінності, основою яких є фундаментальні права та свободи людини, демократичні принципи державного устрою, а також правова та соціальна держава, орієнтована на захист прав громадянина.

Учасники навчального модулю обговорюватимуть можливості та перспективи подальшого втілення засадничих європейських принципів та цінностей в Україні, що сприятиме розвитку демократичної держави, поваги до прав і свобод.

Модуль складатиметься із двох сесій –  теоретичної та практичної.

Дати проведення: 7 та 9 квітня 2021.

Схожі новини:

Святкування Дня Європи в Україні

Представництво ЄС запрошує учасників Єврошколи приєднатися до святкування Дня Європи в Україні. Це щорічне свято, яке підкреслює стратегічний курс на європейську інтеграцію нашої країни, свідчить про спільні європейські цінності.

Представництво ЄC в Україні оголошує новий набір до Єврошкіл-2022

До участі в програмі запрошуються: учні середніх шкіл, ліцеїв, гімназій, які здобувають середню освіту (9-11 класи); студенти магістратури, або останнього курсу бакалаврату українських ЗВО денної…

Обговорення