Європейські інституції. Європейське право та цінності

Учасники Єврошколи дізнаються як побудований і функціонує Єврейський Союз, про основні положення права ЄС, про втілення європейських цінностей, механізми їх реалізації та захисту.

Україна визначила стратегічний курс на європейську інтеграцію. І основним завданням українське суспільство вбачає впровадження та дотримання європейських принципів та цінностей.

Цей модуль має на меті надати учасникам Єврошколи знання та краще розуміння того як побудований і функціонує Єврейський Союз, якими є основні положення права ЄС, про основоположні європейські цінності, основою яких є фундаментальні права та свободи людини, демократичні принципи державного устрою, а також правова та соціальна держава, орієнтована на захист прав громадянина.

Учасники навчального модулю обговорюватимуть можливості та перспективи подальшого втілення засадничих європейських принципів та цінностей в Україні, що сприятиме розвитку демократичної держави, поваги до прав і свобод.

Модуль складатиметься із двох сесій –  теоретичної та практичної.

Дати проведення: 7 та 9 квітня 2021.

Схожі новини:

Святкування Дня Європи в Україні

Представництво ЄС запрошує учасників Єврошколи приєднатися до святкування Дня Європи в Україні. Це щорічне свято, яке підкреслює стратегічний курс на європейську інтеграцію нашої країни, свідчить про спільні європейські цінності.

Команди-переможці розпочали мініпроєкти

Червень буде багатим на події від учасників Єврошколи. Заплановано заходи з метою популяризації європейських принципів та цінностей, підвищення обізнаності молоді про освітні програми ЄС, розвінчання міфів щодо вакцинації та фейків про Covid-19.

Обговорення