Команди-переможці розпочали мініпроєкти

Червень буде багатим на події від учасників Єврошколи. Заплановано  заходи з метою популяризації європейських принципів та цінностей, підвищення обізнаності молоді про освітні програми ЄС, розвінчання міфів щодо вакцинації та фейків про Covid-19.

Переможцями стали такі проєкти:

  1.  «Європейська культура: різні країни – єдині цінності»
  2. «Освіта в ЄС: Україна ближче до Європи»
  3. «Беzфейків: ліки від інфодемії»

Автори проєкту «Європейська культура: різні країни – єдині цінності» зазначають, що він має на меті поінформувати українців про європейські цінності та принципи, популяризувати європейські цінності серед молоді. В результаті  учасники онлайн-заходів проєкту прокачають знання за цією тематикою.

Автори проєкту з різних міст –  Сум, Полтави, Кривого Рогу, тож він охоплюватиме ці регіони. Цільова аудиторія – вчителі та школярі, викладачі та студенти.

Завдання проєкту «Освіта в ЄС: Україна ближче до Європи!» полягає у популяризації можливостей навчання у європейських країнах для студентів з нашої країни, зокрема, за програмами академічної мобільності. Автори ініціативи впевнені, що це сприятиме підвищенню якості освіти та професійних компетенцій української молоді.

Проєкт реалізовуватимуть учасники Єврошколи, аспіранти та студенти університетів з різних регіонів України. Цільова аудиторія –  студенти ВНЗ Києва, Львова, Черкас, Рівного, Запоріжжя, Чернівців та Полтави.

Проєкт «Беzфейків: ліки від інфодемії» покликаний розвінчувати міфи та фейки про Covid-19 й вакцинацію, підвищувати рівень медіаграмотності, а саме вміння орієнтуватися в  інформаційному просторі, розрізняти неправдиві, маніпулятивні новини та повідомлення.

Цільова група – молодь 18-35 років. До ініціативної групи ввійшли учасники  з Харкова, Києва, Львова та  Сум.

Схожі новини:

Переможці конкурсу мініпроєктів

Реалізація власних мініпроєктів – є однією з важливих складових навчання у Єврошколах. Мініпроєкти учасників Єврошкіл щороку привносять позитивні зміни у громади. Переможцями стали наступні мініпроєкти:…

Обговорення