Переможці конкурсу мініпроєктів

Реалізація власних мініпроєктів – є однією з важливих складових навчання у Єврошколах. Мініпроєкти учасників Єврошкіл щороку привносять позитивні зміни у громади.

Переможцями стали наступні мініпроєкти:

  •  «Проєкт з цифрової та медіаграмотності InfoLab».

Ініціативна група: Наталія Гринько, Ганна Петушкова

Мета мініпроєкту – сприяти розвитку у молоді навичок медіаграмотності та навчити правилам інформаційної безпеки. В рамках проєкту передбачено створення сторінок в соціальних мережах, підготовка та публікація матеріалів з цифрової та медіаграмотності, щоб допомогти молодим людям розпізнавати – фейки, пропаганду, маніпуляції, пояснити як їм протистояти, як не потрапляти під вплив неправдивої інформації, як  забезпечити свою безпеку в Інтернеті, захистити власні дані тощо.

«Sort. Work. Live».

Ініціативна група: Корнієнко Сергій, Пронь Леся, Ганяк Ольга, Іванова Олександра, Ковальчук Марина.

Метою мініпроєкту – підвищення обізнаності молодих українців у питаннях сортування, ознайомлення із європейськими підходами до вирішення питань переробки відходів та формування екологічної грамотності молоді. В рамках проєкту передбачено створення сторінок у соціальних мережах, підготовка інформаційних матеріалів у форматі буклетів та коротких мотиваційних листівок/плакатів/інфографік. Інформаційні матеріали будуть містити статистичні дані, роз’яснюватимуть підходи до переробки та утилізації відходів в країнах ЄС, інфомуватимуть про відповідальність бізнесу в ЄС за переробку відходів, знайомитимуть з інструкціями із сортування пластику, поліетилену тощо.

Проєкти буде реалізовано в червні 2022.

Схожі новини:

Учасники “EU Study Days” (Єврошколи) розпочали реалізацію власних мініпроєктів

Знайомтеся з мініпроєктами наших переможців. «EcoLiteracy: екологічні знання та звички як перший крок до екологічного стилю життя» Керівник: Дубко Анастасія Команда: Гросул Дар’я, Ковальчук Анна,…

Команди-переможці розпочали мініпроєкти

Червень буде багатим на події від учасників Єврошколи. Заплановано заходи з метою популяризації європейських принципів та цінностей, підвищення обізнаності молоді про освітні програми ЄС, розвінчання міфів щодо вакцинації та фейків про Covid-19.