Учасники “EU Study Days” (Єврошколи) розпочали реалізацію власних мініпроєктів

Знайомтеся з мініпроєктами наших переможців.

«EcoLiteracy: екологічні знання та звички як перший крок до екологічного стилю життя»

Керівник: Дубко Анастасія

Команда: Гросул Дар’я, Ковальчук Анна, Чередниченко Катерина, Деркач Поліна, Гречишкіна Катерина, Крамар Мар’яна.

Мета: формування у молоді (школярів, студентів) знань у сфері екологічних політик ЄС, захисту довкілля, екологічної безпеки, прищеплення екологічних звичок та заохочення учасників використовувати отримані знання на практиці. В рамках мініпроєкту планується проведення вебінарів та поширення інформаційно-аналітичних матеріалів.

«Розкрий фейк»
Керівник: Богун Олександр

Команда: Найдич Станіслав, Кузьменко Вікторія, Оринчак Марія.

Проект спрямований на те, щоб надати молоді 16-20 років теоретичні знання з питань медіаграмотності та навчити практичним інструментам розпізнавання фейків, маніпуляції, пропаганди, тощо. В рамках мініпроєкту планується проведення практичних тренінгів, та публікація матеріалів  з питань медіаграмотності.

«Біженство як виклик»Керівник: Покотило Еліна

Мета: підтримка тимчасово переміщених осіб – українців, які вимушені через війну виїхати за кордон – шляхом надання їм інформації, як впоратися із психологічними труднощами,  пов’язаними з біженством, надання практичних психологічних порад, покращення їх адаптації в новому середовищі тощо. За проєктом передбачено запис відеолекцій в форматі запитань-відповідей.

«Антидискримінаційні політики в Україні та ЄС: способи виявлення та шляхи подолання дискримінації»

Керівник: Риженко Тетяна

Команда: Андрюніна Дарія, Ариштевич Ольга, Горбачова Катерина, Мірошник Олександра, Пакунов Олександр, Скороход Діана, Осьмірко Ірина, Фірак Сергій.

Метою мініпроєкту є підвищення обізнаності молоді у сфері антидискримінаційної політики в ЄС та Україні, навчити школярів та студентів виявляти дискримінацію та захищати свої порушені права.

Зичимо успіхів нашим учасникам у реалізації проєктів.

Схожі новини:

Переможці конкурсу мініпроєктів

Реалізація власних мініпроєктів – є однією з важливих складових навчання у Єврошколах. Мініпроєкти учасників Єврошкіл щороку привносять позитивні зміни у громади. Переможцями стали наступні мініпроєкти:…